Slide skontaktuj się
z nami
Udzielimy Ci niezbędnych informacji Przejdź do danych kontaktowych

Zadzwoń:

Infolinia
PN-PT 9:00-19:00
500 965 135
Infolinia tech.
PN-PT 13:00-20:00
SB 09:00-14:00
500 965 138

Wypełnij formularz


  Nauka programowania dla dzieci online

  Interesuje Cię programowanie dla dzieci online? Chcesz wyposażyć swoje dziecko w przydatne umiejętności poprzez zabawę? Twoje dziecko marzy o pracy programisty, a przy tym uwielbia Minecraft? Zapraszamy każdego miłośnika cyfrowego świata na kodowanie dla dzieci online w postaci kursu, podczas którego przyswoi podstawy programowania w oparciu o niezwykle popularną w Polsce grę Minecraft! Nauka programowania dla dzieci z Tutore jest dziecinnie prosta i ekscytująca!

  Programowanie dla dzieci z grą online Minecraft

  Nauka programowania dla dzieci interesuje wielu rodziców, a nasze doświadczenie dydaktyczne (zdobywane przez liczne kursy dla najmłodszych) pozwala nam na zaproponowanie Ci zajęć, podczas których nauczymy Twoje dziecko podstaw programowania.
  Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 60 minut. Koszt zajęć to 159 złotych miesięcznie. Sprawdź pozostałe nasze kursy – jeśli wybierzesz dwa lub trzy, cena będzie niższa! Gwarantujemy niewielkie grupy – na jednego nauczyciela może przypadać maksymalnie sześć osób. Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 14 lat (1-8 klasa).

  Nauka
  online

  Uczymy dzieci programowania w trybie online, dlatego na nasze kursy zapraszamy dzieci mające dostęp do komputera i Internetu. Ze względu na oprogramowanie niezbędny będzie nowy Windows lub Mac – uczestnictwo w kursie nie będzie możliwe z wykorzystaniem Windowsa 7 i starszych wersji.

  Wsparcie techniczne

  Korzystamy ze stworzonego przez Microsoft oprogramowania MakeCode – to program do programowania dla dzieci stosowany na całym świecie, w ramach którego dzieci układając bloczki tworzą prawdziwy kod i aplikacje.

  Nauka przez
  zabawę

  Uczymy poprzez zabawę – dzieci zostaną zaproszone podczas zajęć do tworzenia miasta za pomocą skryptów komputerowych czy opanują podstawy logiki dzięki mechanizmom gry (można to zrobić na przykład przez tworzenie ukrytych przejść otwieranych dźwignią).

  Pakiety
  edukacyjne

  Proponujemy dostęp do edukacyjnej wersji pakietu Microsoft Office Online oraz licencję Microsoft Education Edition. Dzięki temu dzieci mogą uczyć się także poza kursem, by rozwijać swoje umiejętności i spędzić czas pożytecznie, a przy tym dobrze się bawiąc.

  Kurs programowania dla dzieci – czego uczymy?

  Zajęcia z programowania dla dzieci – korzyści dla Ciebie i Twojego dziecka

  Oprócz umiejętności programowania Twoje dziecko może osiągnąć różne korzyści. Ale nie tylko ono – nasz kurs to również korzystne rozwiązanie dla Ciebie!

  • Twoje dziecko nauczy się koncentracji i logicznego myślenia.
  • Zobaczy, jak rozwiązywać problemy krok po kroku – to cenna lekcja na resztę życia.
  • Pozna podstawy kodowania i zrozumie, jak działają urządzenia w naszym otoczeniu. Przyda mu się to też w przyszłości, ponieważ świat dynamicznie się rozwija, a dzieci, które uczęszczały na takie kursy, są bardziej przygotowane na coraz to nowsze technologie.
  • Dobra zabawa będzie połączona z nauką matematyki, języków oraz automatyki – wykorzystanie rozrywki w edukacji przynosi najlepsze rezultaty, dlatego wszystkie nasze kursy mają być też przyjemnością dla dzieci.
  • Dowie się, jak pracować w zespole, co przyda mu się w dorosłym życiu.
  • Grafik zajęć będzie dostosowany do jego planu lekcji.
  • Nie musisz dowozić dziecka na zajęcia – będzie się uczyć z dowolnego miejsca, gdzie będzie mieć dostęp do Internetu i komputera.
  • Lekcja próbna jest całkowicie za darmo – Twoje dziecko może zatem najpierw sprawdzić, czy nasza nauka programowania mu odpowiada.
  • Możesz wybrać dogodną dla siebie formę płatności.
  • Minecraft: Education Edition nie jest dostępne w sprzedaży. My możemy zaproponować go na potrzeby naszego kursu.
  Kurs programowania dla dzieci
  Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych innowacyjnych metodach nauczania.

  Co to jest programowanie dla dzieci i dlaczego warto?

  Nauka programowania dla dzieci najczęściej wykorzystują różne gry i aplikacje znane dzieciom jako narzędzie zabawy. My także uważamy to za słuszną drogę. Dzięki temu można pokazać dzieciom, że za popularnymi programami kryje się technologia, która jest fascynująca! Pokazanie dziecku na tak wczesnym etapie, że programowanie nie musi być skomplikowane i można się go nauczyć często wpływa na wybór jego ścieżki życiowej. Niektóre dzieci same marzą o takiej karierze, innym warto ją przedstawić. Nie trzeba nikomu mówić, że nauka programowania pozwala na wielkie sukcesy w dorosłym życiu.

  Nauka programowania z Minecraftem - zapraszamy wszystkie dzieci!

  Nauka programowania dla dzieci w naszej szkole to rozwiązanie skrojone na miarę czasów. Wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie, stworzone przede wszystkim na potrzeby edukacji dzieci. Wierzymy, że im wcześniej najmłodsi spotkają się z programowaniem, tym łatwiej będzie im opanować analityczne myślenie – nawet jeśli nie będą chcieli wiązać się w przyszłości z tą branżą, logika przyda im się w każdej dziedzinie życia! Zapraszamy na naz kurs programowania dla dzieci!

  Wypełnij formularz