Slide nauka
gry na gitarze
dla dzieci i młodzieży Sprawdź szczegóły kursu

Nauka gry na gitarze online

Chciałbyś nauczyć się czegoś nowego i poznać techniki gry na gitarze? A może Twoje dziecko marzy o muzycznej karierze, a Ty chciałbyś je wyposażyć w cenne umiejętności? Zastanawiasz się, czy szkoła gry na gitarze to dobry pomysł w przypadku Twojego dziecka? Zależy Ci na pokazowej, niezobowiązującej lekcji, dzięki której Twoje dziecko przekona się, czy gitara to instrument dla niego i jego potrzeb? Jesteśmy odpowiednim miejscem!

Nasza nauka gry na gitarze to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zdobyć i rozwinąć umiejętności w wygodnej formie online. Proponujemy także bezpłatną pokazową lekcję i szeroki wybór materiałów do samodzielnej nauki w domu. Z nami nauka gry na tym instrumencie staje się niezwykle prosta i przebiega szybciej, niż Ty i Twoje dziecko możecie się spodziewać!

Kurs na gitarze z Tutore -
jak wyglądają nasze zajęcia?

60
minut

Zajęcia odbywają się przez Internet przy pomocy platformy Clickmeeting, raz w tygodniu po 60 minut.

Wsparcie techniczne

Gwarantujemy kompleksowe wsparcie techniczne już od pierwszych zajęć.

Płatność miesięczna

Płatność odbywa się ryczałtem za miesiąc – nie trzeba opłacać od razu całego semestru kursu.

Grupy
3-8 osób

Stawiamy na indywidualne podejście. Dbamy o komfort wszystkich uczestników kursu i chcemy, by dzieci dostawały dużo uwagi.

Możliwość zmiany kursu

W każdej chwili możesz zrezygnować lub zmienić kurs na inny – sprawdź naszą ofertę!

Rabaty na pakiety

W ramach pakietu możesz wykupić dodatkowy kurs za niższą cenę. Oferujemy też rabat na kurs dla drugiego i trzeciego dziecka.

Pierwsza lekcja bezpłatna

Pierwsza lekcja jest pokazowa, niezobowiązująca i w pełni bezpłatna. Jeśli zrezygnujesz, nie ponosisz żadnych kosztów.

Elastyczny
grafik

Dostosowujemy grafik do planu lekcji dziecka i na tej podstawie ustalamy podział na grupy.

Korzyści z kursu:

Nasza metoda

To, co jest kluczem do sukcesu, to unikalna metoda. My postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom kursantów i stworzyliśmy autorski program, dzięki któremu możemy skutecznie uczyć i sprawiać radość.

Wykorzystujemy w nauce gry utwory muzyki rozrywkowej – przeboje Sanah, Sarsy, Eweliny Lisowskiej, Kamila Bednarka, Eneju czy hitów z filmów i bajek dla dzieci oraz młodzieży, takich jak: Kraina Lodu, Madagaskar czy Piraci z Karaibów.

Kursant zdobędzie umiejętności takie jak: trzymanie i strojenie gitary, znajomość akordów i chwytów, czytanie tabulatury, szarpanie i kostkowanie, nazewnictwo strun i dźwięków, granie w sposób rytmiczny. Opanuje także podstawy harmonii i teorii muzyki.

Nasz kurs zachęca do samodzielnego grania, co wynika z wykorzystania muzyki rozrywkowej.

Wykorzystujemy autorską książkę do nauki "Gitarowe Przygody", oryginalne opracowania utworów oraz własny portal do nauki gry, dzięki któremu we własnym zakresie, bez opieki nauczyciela, kursant będzie mógł podnieść swoje umiejętności. Znajdzie tam liczne ćwiczenia, pomagające w usystematyzowaniu wiedzy i sporo wskazówek. Zachęcamy wszystkich uczestników do korzystania z naszych materiałów dodatkowych.

Nasza metoda nauki wykorzystuje zabawę - w przeciwieństwie do klasycznych metod nauczania, na naszych kursach uczymy się poprzez dobrą zabawę. Dzięki temu uczestnicy lepiej zapamiętują materiał i chętniej powtarzają go w domu.

Kurs gry na gitarze dla dzieci
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych innowacyjnych metodach nauczania.

Lekcje gitary z Tutore – dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto chce zobaczyć, jak rozwijająca może być gra na gitarze. Zarówno dla uczniów klas 1-8, jak i młodzieży oraz dorosłych. Kierujemy naszą ofertę do osób z zapałem do muzyki, które chcą pójść na swoje pierwsze lekcje gry na gitarze. Czy gra na gitarze jest trudna? Gitara to często pierwszy instrument, na którym uczymy się grać. Odpowiednio dopasowane do wieku uczestnika ćwiczenia sprawiają, że rozwijanie umiejętności przychodzi z łatwością, a indywidualne podejście umożliwia korygowanie ewentualnych błędów. Uważamy, że każdy jest w stanie w krótkim czasie opanować choćby podstawy gry na instrumencie. Czy gra na gitarze jest trudna? Gitara to często pierwszy instrument, na którym dzieci uczą się grać. Odpowiednio dopasowane do wieku ucznia ćwiczenia sprawiają, że rozwijanie umiejętności przychodzi z łatwością, a indywidualne podejście umożliwia korygowanie ewentualnych błędów. Uważamy, że każde dziecko jest w stanie opanować choćby podstawy gry na instrumencie.

Ile zajmuje nauka gry na gitarze?

Trudno określić, ile zajmuje nauka gry na gitarze – indywidualne umiejętności dziecka są tu najbardziej istotne. Nasze doświadczenie pokazuje, że opanowanie podstaw, umożliwiających granie pierwszych piosenek, trwa od pół roku do roku. Dziecku może się wydawać, że to strasznie dużo czasu, dlatego dbamy o motywację naszych kursantów. 

Jaka gitara na początek?

Zastanawiasz się jaka będzie idealna gitara dla początkujących? Po trzech pierwszych lekcjach (w tym pokazowej) dziecko powinno posiadać już własny instrument. Jeśli chcesz kupić swojemu dziecku pierwszą gitarę, nasi nauczyciele chętnie doradzą w tej kwestii i pomogą wybrać odpowiedni instrument.

By w przyszłości móc grać koncerty, trzeba od czegoś zacząć. Nie czekaj – zapisz swoje dziecko na pierwszą lekcję! Tylko krok dzieli je od wyjątkowej przygody!

Wypełnij formularz
  ZAPISY ONLINE
  Zastanawiasz się jak wyglądają nasze lekcje ?
  Nie zwlekaj, zapisz się na lekcję próbną

  Bezpłatna lekcja próbna

  FAQ - Najczęściej zadawane pytania

  • Zajęcia odbywają się w trybie online pod okiem doświadczonego nauczyciela, w małych grupach. 
  • Lekcje odbywają się raz w tygodniu, trwają 60 minut.
  • Do lekcji potrzebna jest gitara oraz urządzenie z dostępem do internetu.

  Kurs skierowany jest zarówno dla osób początkujących, jak i osób, które mają już pierwsze kroki za sobą. Dostosujemy poziom zajęć do umiejętności kursanta. 

  Do lekcji potrzebna jest gitara oraz urządzenie z dostępem do internetu.

  Lekcja trwa 60 minut.

  Spotkania odbywają się raz w tygodniu.

  Kursant nieposiadający gitary nie ma możliwości aktywnie uczestniczyć w kursie.

  Nauczyciele na bieżąco weryfikują poziom zaawansowania dziecka i proponują zmianę grupy, jeżeli obecna nie jest dostosowana poziomem.