Slide nauka
rysunku
online
dla dzieci i młodzieży Sprawdź szczegóły kursu

Kurs rysunku online

Chcesz zacząć naukę rysowania? Planujesz w przyszłości przystąpić do egzaminów wstępnych do szkół artystycznych, ale nie wiesz, jak usystematyzować wiedzę? Rysunek to Twoja pasja i chcesz ćwiczyć w grupie? A może Twoje dziecko wykazuje uzdolnienia artystyczne i chce rozwijać się w tym kierunku? Zapraszamy na kurs rysunku online z Tutore – na którym przekonamy Cię, że każdy może rysować!

Kurs rysunku online z Tutore – dla kogo?

Nasz kurs przeznaczony jest dla następujących grup:

Zajęcia odbywają się z podziałem zgodnie z wiekiem. Nasz kurs rysunku online jest przeznaczony dla osób początkujących, którym zależy na tym, by zgłębić temat w przyjaznej atmosferze i bez wychodzenia z domu, a jednocześnie na żywo i pod czujnym okiem doświadczonego dydaktyka. Pokażemy Ci, że możesz zacząć rysować niezależnie od umiejętności, wystarczy jedynie dostęp do Internetu!

Kurs rysowania online - jak wyglądają nasze lekcje?

Co musisz wiedzieć o przebiegu naszego kursu rysunku?

 • Kurs odbywa się na żywo w trybie online. W jego trakcie kursanci wykonują rysunki na zadane tematy, dzięki którym będą w stanie przećwiczyć określone zagadnienia. Na bieżąco wprowadzamy korekty do każdej pracy.
 • Wszystkie nasze kursy online odbywają się w małych grupach. Zależy nam na tym, by mieć możliwość przyjrzenia się wszystkim kursantom. Indywidualne podejście na zajęciach artystycznych jest kluczowe – zarówno wtedy, gdy przygotowujesz się do egzaminów do szkół artystycznych, jak i wtedy, gdy chodzi Ci o to, by rysować dla przyjemności.
 • Uczestnicy będą mogli przyglądać się pracy nauczyciela, który w czasie rzeczywistym podczas lekcji będzie wykonywać rysunki.
 • Każde zajęcia kończą się zadaniem prac domowych, które pozwolą na utrwalenie nowych technik i zagadnień.
 • Zależy nam na tym, by uczniowie przygotowywali się systematycznie w postaci prowadzenia szkicownika.
 • Zaplanowaliśmy różnorodne ćwiczenia ręki, dzięki którym pierwszy krok będzie prostszy niż Ci się wydaje. Stawiamy na wyraźne rezultaty, dzięki którym motywacja do rysunku jest jeszcze większa.
 • Będziesz miał możliwość skonsultować swój własny projekt lub projekty z nauczycielem – realizujemy program, ale stawiamy też na indywidualny rozwój i nowe koncepcje.
Kurs rysunku online dla dzieci
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych innowacyjnych metodach nauczania.

Kurs rysunku polecamy dla:

 • uczniów klas 1-8 szkoły podstawowej

 • uczniów klasy 1 szkoły ponadpodstawowej

 • początkujących w temacie rysunku

 • osób pragnących rozwinąć swoje umiejętności

 • dzieci szukających ujścia swojej kreatywności

Nasz program kursu rysunku online

Od A do Z –
kompleksowo

Omawiamy zagadnienia podstawowe i wprowadzające w temat rysunku. Dlatego zaczniemy od takich zagadnień jak szkic, walor czy światłocień.

Różnorodna
perspektywa

Kolejne zajęcia będą poświęcone martwym naturom, zwierzętom, pejzażom, portretom, studium postaci ludzkiej czy architekturze.

Warsztat
rysunku

Ołówek stanie się Twoim przyjacielem – nasze lekcje mają zagwarantować jak najlepsze opanowanie tego podstawowego narzędzia rysunkowego.

Nauka rysunku online – dlaczego warto z Tutore?

Nasz kurs rysunku jest przeznaczony dla osób początkujących i nowych w tej dziedzinie. Chcemy Ci pokazać, z czym to się je i ile frajdy może sprawić rysunek. Dostosowujemy przekaz do kursantów; pomagamy im rozwijać się w tych aspektach, na których im najbardziej zależy i które są zgodne z ich charakterem oraz oczekiwaniami. Nasze kursy to uniwersalna instrukcja, którą każdy, kogo interesuje rysunek, powinien poznać. Szczególnie zależy nam na tym, by poświęcić maksimum uwagi każdemu uczniowi. Autorski program nauczania w całości tworzony jest przez metodyków – absolwentów Akademii Sztuk Pięknych, którzy przeszli całą ścieżkę edukacji począwszy od pasji, poprzez naukę w liceach plastycznych oraz na edukacji wyższej skończywszy. Lekcje rysunku z Tutore w większości prowadzą studenci i absolwenci ASP – co gwarantuje wiarygodne źródło wiedzy. Na pewno docenią to też osoby, które planują w przyszłości ubiegać się o przyjęcie do szkół artystycznych. Korzyści są liczne – nie chodzi tylko o zdolności artystyczne, ale ogólnie o sprawność manualną. Ponadto nasz kurs rysunku zwiększy Twoją cierpliwość, sprawną organizację pracy, planowanie i zdolność skupienia. Te kompetencje miękkie mają szczególne zastosowanie w obecnych czasach oraz są cenione na rynku pracy. Nauka z nami pokaże Ci też, jak wykorzystywać swój potencjał artystyczny w życiu codziennym – poprzez zadania, które będą się odwoływać bezpośrednio do Twojego stylu życia. Uwolni to Twoją kreatywność!

Internetowy kurs rysunku - korzyści dla kursantów

Jakie kluczowe korzyści dają nasze kursy rysunku online?

 • Ogólna poprawa umiejętności manualnych.
 • Opanowanie poprawnego rysowania, co procentuje także w przypadku innych dyscyplin sztuki (np. malarstwa), a także przydaje się w dziedzinach technicznych.
 • Lepsze skupienie dzięki nauce uważnej obserwacji.
 • Wzmocnienie pewności siebie, większa odwaga w działaniu.
 • Wypracowanie nawyku utrzymywania estetyki.
 • Zdobycie doświadczeń, które daleko wykraczają poza program zajęć plastyki w szkołach.

 

Kurs rysunku przydaje się także uczniom, którzy chcą przygotować się do egzaminu do szkoły artystycznej – co stanowi pierwszy krok w drodze na ASP czy architekturę. Pomoże również uzupełnić braki i usystematyzować wiedzę osobom, które wkrótce będą zdawać egzaminy wstępne.

Zapraszamy na nasz kurs rysunku online, na którym postawisz pierwsze kroki w tej dyscyplinie i opanujesz szereg nowych zagadnień.

Kurs rysunku Tutore korzysci
ZAPISY ONLINE
Zastanawiasz się jak wyglądają nasze lekcje ?
Nie zwlekaj, zapisz się na lekcję próbną

Bezpłatna lekcja próbna

Opinie Klientów

Justyna
Read More
Córka jest mega zadowolona z zajęć z rysunku. Super, że jesteście!!! 🙂
Regina
Read More
Moja córka bardzo dobrze wspomina kurs rysowania
Magdalena
Read More
Polecamy! 😁
Magdalena Anna
Read More
Syn korzysta! Fajnie, że jesteście! W tym roku do rysunku doszedł Minecraft! 🥰
Edyta
Read More
Ja mam wspaniałe doświadczenie z firmą i to kilkuletnie, super zdalna nauka i stacjonarna, a od lata obozy wyjazdowe, polecam 👌
Previous
Next

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

 • Zajęcia odbywają się w trybie online pod okiem doświadczonego nauczyciela, w małych grupach. 
 • Lekcje odbywają się raz w tygodniu, trwają 60 minut.
 • Do lekcji wystarczy ołówek, kartka papieru, gumka oraz urządzenie z dostępem do internetu.

Ołówek, szkicownik, gumka i dużo zapału 🙂

Lekcja trwa 60 minut.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu.

Kurs rysunku online jest dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rysowaniem oraz również dla osób, które chcą przystąpić do egzaminów do szkół artystycznych.

Kurs jest przeznaczony dla następujących grup:

 • uczniowie 1-2 szkoły podstawowej
 • uczniowie 3-4 szkoły podstawowej
 • uczniowie 5-6 szkoły podstawowej
 • uczniowie 7-8 szkoły podstawowej
 • uczniowie klas 1 szkół ponadpodstawowych
 • dorośli

Grupy zajęciowe nie przekraczają 10 osób.

Jak najbardziej. W celu zmiany grupy zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 500 965 135