Slide nauka
matematyki
dla dzieci i młodzieży Sprawdź szczegóły kursu

Matematyka dla dzieci online

Interesuje Cię kreatywna matematyka dla dzieci? Chcesz zaproponować swojemu dziecku nowatorskie lekcje online, dzięki którym rozwinie swoje umiejętności i uzupełni ewentualne braki bez wychodzenia z domu?

Proponujemy Ci zajęcia z matematyki dla dzieci w różnym wieku, prowadzone w całości przez Internet, dostosowane do potrzeb ucznia i wymagań określanych przez podstawę programową!

Nauka matematyki dla dzieci z Tutore
nasze zajęcia

Co musisz wiedzieć o naszym kursie? Lekcje trwają po 60 minut i odbywają się raz w tygodniu.
Pełna kwota to 159 złotych za miesiąc z możliwością rezygnacji bez ponoszenia żadnych kosztów po pierwszym spotkaniu w postaci lekcji próbnej.
W ramach naszych kursów proponujemy różne zajęcia, dzięki którym liczenie staje się błahostką. Na grupy dzielimy w zależności od wieku dziecka – dla uczniów klas 4-6, 7 i 8.

Zajęcia w
grupach

Matematyka dla dzieci online to zajęcia w małych grupach – od 3 do 10 osób. Dzięki temu nauczyciel może poświęcić dziecku sporo uwagi podczas lekcji.

Platforma
online

Kurs prowadzimy z wykorzystaniem platformy Clickmeeting. Spotykamy się co tydzień na wideoczacie. Unikalny link do logowania przesyłamy rodzicowi.

Materiały
w mailu

Materiały rozsyłamy drogą mailową. Są to zadania z matematyki dla dzieci oraz konspekty, a także testy online. Przesyłamy je na adres e-mail rodzica.

Kompleksowe
wsparcie

Rozwiązania zadań oraz ewentualne pytania dzieci przesyłają na adres mailowy nauczyciela prowadzącego kurs, dlatego możemy niezwłocznie udzielić odpowiedzi.

Spotkania
online

Proponujemy Ci także spotkania online z nauczycielem Twojego dziecka. Będziesz miał także możliwość rozmowy z metodykiem.

Najlepsza
kadra

Nasza kadra składa się z nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu korepetycji i przygotowaniu do egzaminów w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i średnich.

Pełen
profesjonalizm

Kluczowym elementem naszych zajęć jest stały nadzór pod względem organizacyjnym i merytorycznym, dzięki temu Twoje dziecko błyskawicznie opanuje nowe umiejętności i nadrobi ewentualne zaległości.

Nie czekaj
dłużej

Skontaktuj się z nami, zapytaj o szczegóły. Konsultant udzieli Ci odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące proponowanych przez nas kursów.

Kurs matematyki dla klas 4, 5, 6

Interesuje Cię matematyka dla najmłodszych online, jednak ukierunkowana na uczniów klasy czwartej, piątej lub szóstej, którzy naukę podstawowego dodawania, odejmowania, dzielenia i mnożenia mają już za sobą? Nasz kurs dla klas 4-6 to zajęcia dla Twojego dziecka! Z nami uczeń sprawdzi swoją wiedzę, powtórzy zagadnienia, które sprawiają mu problem i nauczy się nowych rzeczy, dzięki którym nie będzie miał problemu z przyswajaniem materiału w szkole.

Naszym celem jest uczenie każdego dziecka tak, by zawsze czuło się całkowicie przygotowane na sprawdzian. Pamiętamy o tym, jak istotne są gry w nauczaniu matematyki – wierzymy, że dzieci w tym wieku można skutecznie uczyć przez zabawę. Nawet jeśli w tym momencie Twoje dziecko przerażają liczby i tabliczka mnożenia, z naszą pomocą już teraz zacznie stopniowe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty!

Kurs matematyki dla klas 7

Siódma klasa to dobry moment na rozpoczęcie przygotowań do egzaminu. Część zagadnień wymaganych do niego była uczona w szkole, dlatego można zacząć powtórki.

Podczas naszych zajęć powtórzymy, usystematyzujemy i rozszerzymy materiał ze szkoły.

Będziemy skutecznie przygotowywać Twoje dziecko do sprawdzianów, tak by zawsze czuło się doskonale przygotowane i mogło otrzymywać wysokie oceny

Przypomnimy materiał z młodszych klas.

Oswoimy Twoje dziecko z egzaminem ósmoklasisty – dzięki temu nie będzie się nim stresować i pozna jego formę.

Pod koniec kursu, w maju lub w czerwcu, zorganizujemy dwa egzaminy próbne.

Kurs matematyki dla dzieci
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych innowacyjnych metodach nauczania.

Kurs matematyki przed egzaminem ósmoklasisty

Twoje dziecko przystępuje w tym roku do egzaminu ósmoklasisty? W naszej ofercie znajdziesz kurs dla ósmoklasistów, którzy chcą usystematyzować, rozszerzyć i sprawdzić swoją wiedzę, by dobrze przygotować się do testu kończącego szkołę podstawową i zdać go z wyśmienitym wynikiem. Dzięki temu, jak dobieramy ćwiczenia dla dzieci, matematyka na egzaminie ósmoklasisty przestaje być wyzwaniem.

Nasze zadania są układane na podstawie wytycznych opublikowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Dzięki temu są one kompleksowym wsparciem w przygotowaniu do pierwszego egzaminu Twojego dziecka. W trakcie kursu wykonamy przynajmniej cztery egzaminy próbne. Uważamy, że najlepiej jest oswoić dziecko z formą testu poprzez pisanie go w przyjemnej atmosferze i bez stresu. Dzięki temu ósmoklasiści z mniejszym napięciem podchodzą do właściwego egzaminu.

Wspólnie powtórzymy następujące działy:

Kurs matematyki Tutore dlaczego warto

Korepetycje z matematyki online – dlaczego warto?

  • Uczniowie szkół podstawowych są w stanie bez problemu uczestniczyć w zajęciach online. Jest to dla nich często atrakcyjna forma – nie muszą dojeżdżać na korepetycje, przez co tracą mniej czasu i mają go więcej dla siebie. Ponadto w domu czują się bardziej komfortowo niż u korepetytora, a mniejszy stres ułatwia przyswajanie wiedzy.
  • Nasz kurs został wzbogacony o istotny element – wspólnie powtórzymy z dziećmi zagadnienia, które omawiano w szkole podczas nauki zdalnej. Wiemy, że ten czas nie zawsze był łatwy dla uczniów, dlatego powtórka jest dobrym sposobem na uzupełnienie wiedzy.
  • Korepetycje nie świadczą o tym, że uczeń nie radzi sobie z matematyką. Takie zajęcia pozwalają na usystematyzowanie wiedzy, dogłębne zrozumienie niektórych zagadnień i powtórzenie materiału. Godzina tygodniowo w zupełności na to wystarczy.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy na bezpłatną, niezobowiązującą lekcję próbną!

Masz pytanie dotyczące naszych kursów online dla dzieci?